Rzepin

Słubicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 000 PLN
Cena za m2
2 183,11 PLN
Powierzchnia
732,90 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 302 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Sklep
Rok budowy
1990
Prąd
Tak
Numer oferty
88/3504/OOS

Opis nieruchomości

Obiekt przygotowany do sprzedaży od zaraz !

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo-handlowym oraz budynkiem magazynowym z tal 90-tych, położona w Rzepinie w powiecie słubickim, woj. lubuskie.

Powierzchnia GRUNTU wynosi 0,2302 ha. Plac jest utwardzony o nawierzchni betonowej użytkowany jako plac składowy i parking. Teren jest w całości ogrodzony - od frontu brama i furtka stalowa.

BUDYNEK USŁUGOWO-HANDLOWY, w zabudowie zwartej, 1 kondygnacyjny, nie podpiwniczony, z poddaszem w części użytkowym, wykonany w technologii tradycyjnej.
- Powierzchnia zabudowy: 432 m2
- Powierzchnia użytkowa: 433,50 m2
w tym:
Parter:
- część handlowa: 275 m2
- część socjalna 61 m2
- przedsionek: 7,5 m2
- kotłownia: 20 m2
poddasze użytkowa:
- biuro: 70 m2

Stan techniczny i funkcjonalny budynku dobry. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, c.o. zasilana z kotłowni lokalnej na opał stały, odgromową, alarmową.

BUDYNEK MAGAZYNOWY, w zabudowie zwartej, 1 kondygnacyjny, nie podpiwniczony, wykonany w technologii przemysłowo-tradycyjnej, dobudowany do budynku usługowo-handlowego.
- Powierzchnia zabudowy: 315 m2
- Powierzchnia użytkowa: 299,40 m2

Budynek wykonany jako hala konstrukcji stalowej, obudowana ścianami osłonowymi murowanymi z bloczków gazobetonowych, dach jednospadowy konstrukcji stalowej kryty blachą, wyposażony w instalację elektryczną.

Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana przy drodze krajowej nr 92, w odległości od najbliższego przejścia granicznego w Słubicach oraz w Świecku ok. 20 km. Przez Rzepin przebiega autostrada.
Gmina liczy 9.900 mieszkańców.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.