Janczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
570 000 PLN
Cena za m2
5 201,20 PLN
Powierzchnia
109,59 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
932 m2
Powierzchnia użytkowa
84,23 m2
Rok budowy
2023
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
758/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 109,59 m2, posadowiony na działce o powierzchni 932 m2 zlokalizowany w Gralewie oddalonym około 10 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Projekt Archotektoniczno-budowlany "ZOSIA 6" - odbicie lustrzane - z indywidualnymi zmianami.

Jest to dom parterowy, na powierzchnię którego składają się:
- pokój dzienny 25,44 m2
- sypialnia: 12,52 m2
- sypialnia: 11.01 m2
- sypialnia: 9,93 m2
- kuchnia: 7,74 m2
- łazienka: 4,40 m2
- wc: 1,88 m2
- hol: 6,50 m2
- korytarz: 1,21 m2
- sień: 3,60 m2

- kotłownia: 6,43 m2
- garaż: 18,93 m2

Poddasze jest nieużytkowe, jednak konstrukcja stropu jest wzmocniona dzięki czemu można wygospodarować tam dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ok. 50 m2.

Dojazd do nieruchomości oświetloną, utwardzoną drogą gminną.

Dom w stanie deweloperskim. Wewnątrz znajdują się ścianki działowe, tynki na ścianach, rozprowadzona instalacja elektryczna z gniazdkami i włącznikami, rozprowadzona podłogówka oraz zrobiona wylewka. Okna energooszczędne III szybowe, spełniające wszelkie standardy dotyczące minimalizacji strat ciepła w budynku. Rama okienna ciepła na zewnątrz w kolorze antracytowym natomiast w środku budynku kolor biały.
Dom zabezpieczony drzwiami wejściowymi antywłamaniowymi oraz bramą garażową- segmentowa termoizolacyjna z automatyką na pilota.

Dostępne media: prąd, woda, gaz, szambo.


Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.