Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
679 000 PLN
Cena za m2
7 740,54 PLN
Powierzchnia
87,72 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2012
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Otwarta
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
2625/3070/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

I POZIOM mieści salon połączony otwartą kuchnią z wydzieloną strefa na jadalnie, pokój gościnny, łazienkę z wc oraz holl.

II POZIOM mieści sypialnie z garderobą, otwarty pokój zlokalizowany na antresoli, łazienkę z wc oraz holl.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,53 m2.

Mieszkanie czyste i zadbane nadające się do natychmiastowego zamieszkania.

ISNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU GARAŻU ZLOKALIZOWANEGO POD BUDYNKIEM ! ! !

W celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców zamontowano drzwi antywłamaniowe typu GERDA oraz zamontowano rolety antywłamaniowe zewnętrzne.

Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

MIESZKANIE WYPOSAŻONE W KLIMATYZACJE ! ! !

Przy wejściu do budynku zamontowano domofon. Tuż przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

GÓRCZYN- to jedno z największych osiedli mieszkaniowych Gorzowa Wielkopolskiego powstaje tu wiele budynków mieszkalnych oraz punktów Usługowo-Handlowych co powoduje, że dzielnica staje się funkcjonalną częścią miasta. Znajduje się tutaj wiele centrów handlowych oraz Sklepów wielko powierzchniowych: Galeria Manhattan, Castorama, Lidl, Komfort. Znajdują się tutaj także szkoły podstawowe, gimnazja, przedszkola. Park Górczyński, Park Kopernika to chętnie odwiedzane miejsca gdzie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku. Górczyn wyposażony jest nowoczesną infrastrukturę drogową. Do dzielnicy można dotrzeć komunikacją miejską MZK Gorzów.

Opłaty eksploatacyjne: 700 zł + energia według zużycia/ 2 osoby.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI ! ! !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW ! ! !

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.