Skwierzyna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
415 000 PLN
Cena za m2
5 708,39 PLN
Powierzchnia
72,70 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1990
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
1091/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku na os. Leśnym w Skwierzynie.
Blok jest bardzo zadbany, ocieplony, klatka wyremontowana, nowy domofon, wymienione okna.

Z okien widok na las, plac zabaw oraz siłownię plenerową.

Mieszkanie ma powierzchnię 72,70 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 10,20 m2.

W cenie mieszkania jest murowany garaż o pow. 19 m2, obok budynku.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Czynsz adm. ok. 1370 zł/mc (w tym fundusz remontowy).

Bardzo atrakcyjna, spokojna i ładna lokalizacja.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2023-08-30

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.