Witnica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Cena za m2
2 896,37 PLN
Powierzchnia
93,22 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
79/3504/OLS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal użytkowy w przy głównej ulicy o dużym natężeniu samochodów oraz ciągu pieszych w Witnicy. 
Lokal znajduje się na parterze w zadbanej kamienicy, posiada duże witryny wystawowe. W sąsiedztwie restauracja oraz punkty handlowo-usługowe. 
Vis a vis budynku znajduje się ogólnodostępny parking. 

Powierzchnia nieruchomości wynosi 93,22 m2, na która składa się główna sala sprzedaży oraz łazienka z wc. 
Możliwość wyodrębnienia mniejszych pomieszczeń. 
Z tyły znajduje się dodatkowe wyjście na klatkę schodową i dziedziniec. 

Opłaty jedynie za prąd, wodę oraz podatek od nieruchomości. 

Idealna propozycja pod różnego rodzaju działalność handlową, usługową lub biurową. Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.