Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Cena za m2
1,08 PLN
Powierzchnia działki
3 700 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Numer oferty
6/710/OGW

Opis nieruchomości

DO WYDZIERŻAWIENIA GRUNT o pow. 37 ar w rejonie os. STASZICA w Gorzowie Wlkp.

Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt o powierzchni 3700 m2 położony w Gorzowie Wielkopolskim - os. Staszica.

Na działce są 34 szt garaży blaszanych o wymiarach 3m x 6 m każdy.
Teren ogrodzony, duża brama wjazdowa.

W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo - usługowe.

Miesięczna dzierżawa: 4.000 zł netto + prąd + kaucja.

Zapraszamy do obejrzenia.

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.