Buszów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
51 000 PLN
Cena za m2
79,69 PLN
Powierzchnia działki
640 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
W drodze
Numer oferty
748/3504/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy wspaniale położoną działkę rekreacyjną nad jeziorem Postnym w Buszowie (gm. Lubiszyn) - 30 km od Gorzowa Wlkp., 6 km od Lubiszyna. Powierzchnia działki to 640 m.kw.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 30 m na 20 m. Działka położona jest w pasie działek rekreacyjnych w drugiej linii zabudowy.

Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Działka przeznaczona pod budowę letniskową. Zostały wydane warunki zabudowy na budowę domku letniskowego do 1,5 kondygnacji naziemnej, z dachem wysokim z poddaszem użytkowym.

Właściciele niektórych z nich wybudowali domki letniskowe całoroczne (widoczne na zdjęciach).

Jezioro Postne szczyci się I klasą czystości wody. Można się w nim kąpać ale prawdziwą atrakcję stanowi połów ryb. Jest to idealne miejsce dla ludzi, którzy lubią spokój, dużo świeżego powietrza, mnóstwo otwartej przestrzeni, którzy wypoczywają z dala od zgiełku miasta, czy wsi.

Również amatorzy zbierania grzybów zrealizują tu swoje marzenia, ponieważ w otaczających lasach, w sezonie, jest prawdziwy wysyp grzybów.

Media: prąd przy działce w drodze. We własnym zakresie studnia oraz szambo.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.