Wysoka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
66 000 PLN
Cena za m2
114,58 PLN
Powierzchnia działki
576 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Bezpośrednio na działce
Numer oferty
741/3504/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedaży jest działka rekreacyjna zlokalizowana na kompleksie działek nad jeziorem Marwicko - Wysoka gm. Lubiszyn.

Powierzchnia całego gruntu wynosi 0,3244 ha. Istnieje możliwość kupna udziału w tej działce (zgodnie ze szkicem wydzielenia udziałów).

Działka A (najbliżej drogi): pow. 576 m2 - cena 66.000 zł.
Działka B (kolejna): pow. 576 m2 - cena 56.000 zł.
Działka C: pow. 537 m2 - cena: 46.000 zł.
Działka D: pow. 537 m2 - cena: 36.000 zł.
Działka E: pow. 548 m2 - cena: 26.000 zł.
Do ceny należy doliczyć koszt udziału w drodze wewnętrznej 1500 zł.

Kupno całej działki na własność: 185.000 zł.

Media: prąd na działce.

W sąsiedztwie nowo powstająca zabudowa domami letniskowymi 35-70 m2.

Wjazd do kompleksu zabezpieczony szlabanem. Każdy z właścicieli poszczególnych działek ma dostęp do wyznaczonego zejścia do wody.

w odległości ok. 600 m znajduje się plaża publiczna.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.