Goszczanowiec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
77 100 PLN
Cena za m2
23,02 PLN
Powierzchnia działki
3 349 m2
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Prąd
W drodze
Numer oferty
737/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotowy teren zabudowy i zagospodarowania położony jest przy gminnej drodze, zapewniającej bezpośredni dostęp do tej posesji z drogi publicznej - asfaltowej.
Działka położona jest na terenach, na których występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa. Teren przeznaczony pod zabudowę składa się z dwóch działek o ogólnej powierzchni 6412 m2, - działki o pow. 3063 m2 oraz o pow. 3349 m2 są z bezpośrednim dostępem do głównej drogi gminnej i do wspólnej drogi wewnętrznej
Działka:
– od strony południowej przylega do drogi gminnej
– od strony wschodniej przylega do wewnętrznej drogi, w której ma udział
– pozostałe boki przylegają do gruntów ornych
Teren ten jest poza zasięgiem dóbr kultury objętych ochroną konserwatorską i archeologiczną.W pobliżu działki znajduje się las.
Dobre miejsce na budowę domu. Szybko rozwijająca się okolica i infrastruktura. Bardzo dobra inwestycja w przyszłość.
Oznaczenie użytków: grunty orne VI klasy - RVI.

Media: prąd w drodze gminnej.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Inne budynki, Las
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Las, Jezioro, Sklep

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.