Rybakowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
178,73 PLN
Powierzchnia działki
1 119 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
PKS
Prąd
W drodze
Numer oferty
731/3504/OGS

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W RYBAKOWIE 200 M OD JEZIORA Z SOLIDNĄ STODOŁĄ.

Na sprzedaż działka w pięknej lokalizacji ze stodoła o powierzchni zabudowy 170 m2 z możliwością adaptacji według własnego pomysłu.
Grunt ma powierzchnię 1119 m2 i znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej.
Do tafli jeziora jest ok. 200 m. W sąsiedztwie kilka bardzo ładnych domów jednorodzinnych, z tyłu duża, niezabudowana działka należoąca do lasów państwowych, wiec nie będzie zabudowywana.

Stodoła może stanowić dobrą bazę do przebudowy, stropy betonowe, zdrowe krokwie, kamienne suche fundamenty.

Media: woda z wodociągów, prąd oraz sieć telekomunikacyjna w drodze.

Działka klasa B.

Okolica obfita w lasy mieszane oraz jeziora.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.