Stanowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
3 289,47 PLN
Powierzchnia
76 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
678 m2
Powierzchnia użytkowa
76 m2
Rok budowy
1950
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Pół bliźniaka
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
729/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w Stanowicach gm. Bogdaniec.

Dom w stanie surowym zamkniętym z rozprowadzoną instalacją elektryczną, ociepleniem, regipsami.
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 76 m2, na którą składają się pokój dzienny, kuchnia oraz łazienka na poziomie parteru oraz dwie sypialnie na poddaszu użytkowym.
Dom posiada podpiwniczenie.

Dom usadowiony jest na działce o powierzchni 678 m2.

Obecni wlaściciele przewidywali ogrzewanie elektryczne plus kominek.
Media: wodociąg, kanaliza, prąd, sieć telefomunikacyjna.

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.