Gorzów Wielkopolski

Karnin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
850 000 PLN
Cena za m2
2 833,33 PLN
Powierzchnia
300 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 701 m2
Powierzchnia użytkowa
300 m2
Rok budowy
1950
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
9
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Metalowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
710/3504/ODS

Opis nieruchomości

NIERUCHOMOŚĆ Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM.

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący przerobiony na prosperujący hostel pracowniczy na działce o powierzchni 37 arów. Dodatkowo na terenie posesji znajduje się duży garaż - warsztat z wyposażeniem i dwiema bramami wjazdowymi.

Teren pod hotelem obecnie jest oddzielony od dużej części działki z warsztatem gdzie można ten teren dowolnie zagospodarować np. m.in. na parking, komis lub wybudować kolejną nieruchomość.
Nieruchomość znajduje wzdłuż ruchliwej ulicy poznańskiej i jest dobrze widoczna.

W hostelu zagospodarowano na pokoje i łazienki parter, poddasze oraz strych. Obecnie znajduje się w nim 9 pokoi, trzy łazienki oraz wspólna duża kuchnia. Łączna ilość łóżek 39. Dom przystosowany pod noclegi z szybkim internetem, telewizją, netflixem, instalacją przeciążeniową.
Ogrzewanie piecem na drewno oraz piecem na ekogroszek. Wodociąg i kanalizacja miejska.
Przed hostelem wygospodarowana przestrzeń do relaksu oraz miejsca parkingowe.
Cały teren jest ogrodzony i posiada 3 bramy wjazdowe z głównej drogi. Możliwość wjazdu tirem z naczepą. Plac utwardzony dla łatwiejszego manewrowania pojazdami. 

Obiekt jest w ciągłej eksploatacji. Możliwość przekazania kontaktów odnośnie zakwaterowania.
Brak bezpośredniego sąsiada. 
Możliwość powiększenia terenu, kupując sąsiednią działkę. 

W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Do centrum ok. 5 km.

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.