Kreta

Archanes

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 450 000 PLN
Cena za m2
5 167,50 PLN
Powierzchnia
280,60 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia użytkowa
280,60 m2
Rok budowy
2009
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
703/3504/ODS

Opis nieruchomości

** KRETA - Kato Archanes **

WILLA GOTOWA DO WYKOŃCZENIA W NAJBARDZIEJ UROKLIWEJ WIOSCE NA KRECIE - KATO ARCHANES

Mamy przyjemność zaprezentować nowo wybudowany dom do wykończenia w stanie surowym otwartym. Bardzo ciekawy, indywidualny projekt w dobrej lokalizacji, niepowtarzalna nieruchomość , tereny zielone oraz widoki które towarzyszą temu rejonowi są wizytówką obszaru.
Dom położony jest na działce lekko nachylonej z południową ekspozycją , idealne miejsce dla osób szukających odskoczni od zatłoczonych części miasta , dla rodziny z dziećmi, artystów szukających natchnienia.
Jeśli poszukujecie Państwo miejsca gdzie będziecie mogli się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, spędzić piękny urlop we własnym domu w ciepłej Grecji na Krecie, jesteśmy przekonani, że to właśnie jest to miejsce.

OPIS REJONU
Historyczna wioska Archanes leży łaskawie między szczytami Psiloritis i Spathi, oferując wspaniałe widoki na okolicę.
Jest to jedna z najpiękniejszych wiosek na Krecie i jest idealnie położona do odkrywania fascynującego wnętrza wyspy, a także do łatwego dostępu do wspaniałych plaż wybrzeża, zarówno na północy, jak i na południu.
Tylko 15 km od miasta Heraklion, wioska Archanes otoczona jest starymi winnicami i starożytnymi gajami oliwnymi.
Jej historia zaczyna się od późnego neolitu i do dziś jest szczególnie żywą społecznością. W Archanes znajduje się szeroka sieć zajęć kulturalnych i obiektów sportowych, a także ważne znaleziska archeologiczne, takie jak stanowisko archeologiczne Fourni.

Ponadto większość słynnych zabytków i plaż znajduje się w bliskiej odległości, takich jak plaża Knossos i Ammoudara.
W wiosce można znaleźć również tradycyjne tawerny i restauracje, kawiarnię oraz supermarket. W ostatnich latach region wykazał silny wzrost i oferuje duży potencjał zysku.
Atutem jest piękna okolica, cisza spokój oraz miłe sąsiedztwo.

Nieruchomość jest zlokalizowana w historycznej miejscowości Archanes, tylko 15 km od miasta Heraklion Kreta. Dom stoi na dużej działce i na ten moment wybudowany do stanu surowego otwartego.
Dom posiada bardzo dobry układ pomieszczeń , składa się z 3 poziomów: przyziemie (105 m2) parter (95 m2) i I piętro 80,60 m2) z całkowitą powierzchnią mieszkalną 280,60 m2 , otwarty pokój dzienny z jadalnią i kuchnią, trzy sypialnie (jedna główna), 1 łazienka, 1 wc, garderoba, biuro i pokój gościnny.
Co więcej , piwnica jest z oknami żeby wpadało naturalne światło i miało różnorodne zastosowania np. dodatkowe pokoje, biura itp.
Dom zaprojektowano tak aby na dolnym poziomie znajdował się garaż otoczony ogrodem.
Całkowita powierzchnia działki to 700,10 m2. Wokół niska zabudowa domów jednorodzinnych.
Dom wybudowany z najwyższymi standardami budowlanymi, nadaje się do całorocznego zamieszkiwania.

Przestrzeń w tym budynku to doskonałe miejsce do rozwoju dzieci, lub dla rodziny pokoleniowej a jeśli kochacie Państwo zwierzęta, to one również będą czuły się tutaj swobodnie, bo tuż obok są idealne miejsca na spacery.

Z uwagi na swoją lokalizację, otoczenie przyrody, funkcjonalność oraz grecki klimat jest to nieruchomość absolutnie wyjątkowa !

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.