Stare Kurowo

Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
4 166,67 PLN
Powierzchnia
180 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
10 000 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
1935
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Paliwa stałe, Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
Paliwo stałe, Węglowe, Piec, CO własne
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
722/3504/ODS

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie - miasto,gmina Stare Kurowo**
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o pow.użytkowej 180 m2 na uroczej,otoczonej zielenią działce o powierzchni 1 ha,
z własnym stawem i sadem , zlokalizowana w pobliżu centrum Starego Kurowa.

Na powierzchnię domu składa się sześć przestronnych pokoi, kuchnia, łazienka z WC. Dom jest murowany z cegły w 1/2 części podpiwniczony, składa się z 3 kondygnacji (piwnica, parter i poddasze do adaptacji).
Po schodach wchodzimy do drugiej części mieszkalnej , ta powierzchnia zachwyca swoją różnorodnością, zmienną wysokością pomieszczeń,skosami, składa się z dużej sypialni , poddasza do wykończenia i własnej aranżacji.

Wnętrze domu wymaga drobnego remontu,stare okna. Dom jest ogrzewany piecem na węgiel/drewno,dodatkowo do ogrzania pozostały oryginalne 2 piece kaflowe. Na posesji znajdują się odrębne cztery budynki gospodarcze ( w tym garaż z kanałem).

Dach dwuspadowy pokryty blachą. Woda jest z miejskiego ujęcia ,kanalizacja miejska.
Klasyczna bryła i niewielkie wymiary, przy optymalnym wykorzystaniu powierzchni użytkowej, zapewnią kupującemu przyjemność mieszkania we własnym domu wygodnie i oszczędnie.

Ogromnym atutem domu jest duży ogród,staw oraz sad,oba znajdują się od południowej strony, dzięki czemu są nasłonecznione przez cały dzień.
Zachęcam do umówienia spotkania na terenie nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Podwórko, Park/skwer, Inne budynki
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Rzeka, Park, Kościół, Zabudowa niska, Szkoła, Sklep, Las, Przychodnia lekarska, Bank

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.