Baczyna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
595 000 PLN
Cena za m2
3 516,55 PLN
Powierzchnia
169,20 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
325 m2
Powierzchnia użytkowa
122,50 m2
Rok budowy
2023
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Bliźniak
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec elektryczny
Rodzaj ogrzewania
Paliwo stałe, CO własne, Elektryczne, Podłogowe, Pompa ciepła
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Metalowe
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
750/3504/ODS

Opis nieruchomości

Ostatni etap wykończenia ! Ostatnia szansa na zakup domu w atrakcyjnej cenie ! Zapraszamy !

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży połowy budynku w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej domu 169,21m2 wraz z działką 325 m2. Dom wybudowany w 2023 do sprzedaży od ręki. Odbiory techniczne po stronie inwestora.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja - sypialnia Gorzowa,miejscowość Baczyna, ul. Kolonia Północna.
Dojazd do nowo budowanego osiedla, możliwy jest od ulicy Myśliborskiej, przez ulicę Szczecińską, oraz bezpośrednio z wiaduktu nad S3. Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych.

"Dom w Klematisach 20 (B)" to efektowny projekt domu, o bardzo funkcjonalnym układzie wewnętrznym oraz eleganckim wykończeniu elewacji. Wysunięty garaż pozwolił na stworzenie praktycznego zadaszenia nad wejściem głównym oraz dużego balkonu, w formie tarasu, powyżej niego.
Prostokątne lukarny umożliwiły zastosowanie szerokich drzwi balkonowych, dzięki czemu wnętrze jest pełne naturalnego światła. Elewacyjne połączone ze szklanymi balustradami nadają całości stylowy charakter.
Szerokie otwarcie na ogród sprawia, że część wypoczynkowa salonu znacznie się powiększa, a dom płynnie łączy się z otaczającym krajobrazem. Parter domu został w całości przeznaczony na przestronną i wygodną strefę dzienną. Reprezentacyjny salon z powodzeniem mieści zestaw wypoczynkowy przed kominkiem i kinem domowym oraz stół rodzinny w części jadalnej.
Wielkość salonu pozwala na swobodne rozłożenie stołu w czasie większych uroczystości rodzinnych lub świąt. Otwarta kuchnia pomieści dużą ilość blatów roboczych, a ewentualnie zainstalowany półwysep naturalnie połączy ją z jadalnią.
W szerokim holu znajduje się miejsce na pojemne szafy wnękowe, praktyczne i funkcjonalne. Z wiatrołapu dostępna jest część gospodarcza garaż jednostanowiskowy oraz kotłownia na paliwo stałe lub pompę ciepła. Dwubiegowe schody prowadzą do strefy nocnej na poddaszu. Zaprojektowano tutaj cztery komfortowe i ustawne pokoje z balkonami oraz ogólnodostępną łazienkę, z wystarczającą ilością miejsca na wannę, prysznic oraz pralkę.
W razie potrzeby jeden z pokoi można z powodzeniem zaaranżować na gabinet lub domową bibliotekę, z miejscem do wspólnej nauki lub pracy mieszkańców. Komunikacja w tym projekcie domu została zaplanowana bardzo optymalnie, a wszystkie pomieszczenia mieszkalne są jasne i wygodne.
Budynek jest wykończony w stanie deweloperskim zamkniętym.
Standard:
Wydzielone wszystkie pomieszczenia ściankami działowymi.
Schody lane na piętro.
Rozprowadzona instalacja wodna i elektryczna.
Rozprowadzone instalacje wentylacyjne.
Podłączenie do instalacji elektrycznej i wodnej.
Zamontowany komplet okien z żaluzjami zewnętrznymi (elektryczne).
Rozprowadzenie instalacji CO, na całej powierzchni domu zastosowano system ogrzewania podłogowego. Do wyboru pozostaje wybór kotła (może to być piec elektryczny, pompa ciepła czy piec na pelet z podajnikiem!)
Brama garażowa na pilota.
Drzwi wejściowe w kolorze orzech.
Schody na piętro betonowe wylane.
Schody opuszczane na poddasze, możliwość adaptacji na dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowe 50 m2
Balustrady przeszklone, duże balkony z dwóch stron budynku.
Ogrodzenie działki z trzech stron, metalowe na podbudowie betonowej.

Powierzchnia całkowita
169,21 m²
Powierzchnia netto domu
bez kotłowni, garażu i korytarzy.
100,47 m²
Powierzchnia garażu
17,95 m²
Powierzchnia kotłowni
4,09 m²
Powierzchnia użytkowa
122,51 m²
Powierzchnia zabudowy
87,5 m²
Powierzchnia podłóg
129,03 m²
Kubatura
615,16 m
Powierzchnia dachu
115,9 m²
Wysokość budynku
8,58 m

Wymiary pomieszczeń

PARTER 69,40 (72,32)
1. Wiatrołap 3,91
2. Garaż 17,95 (20,87)
3. Hol 4,73
4. Schody 5,17
5. Salon 24,63
6. Kuchnia 5,88
7. Łazienka 3,04
Piętro
1. Hol 4,72 (4,72)
2. Pokój 10,47 (11,35)
3. Pokój 9,96 (10,88)
4. Łazienka 6,36 (6,36)
5. Pokój 10,66 (11,58)
6. Pokój 10,94 (11,82)

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.