Santocko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 750 000 PLN
Cena za m2
10 355,03 PLN
Powierzchnia
169 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 375 m2
Powierzchnia użytkowa
169 m2
Rok budowy
2022
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Pompa ciepła
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe, Pompa ciepła, Podłogowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Metalowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
685/3504/ODS

Opis nieruchomości

OFERTA BEZPOŚREDNIA! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA - PROWIZJA O%

Przedmiotem oferty jest nie użytkowany parterowy dom wolnostojący, zlokalizowany w Santocku gmina Kłodawa.

Powierzchnia użytkowa wynosi 135,55 mkw. + garaż dwustanowiskowy o pow. 33,72 mkw.
Dom posiada bardzo ciekawy układ pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną oraz strefę nocną. Wszystko w jednym poziomie.
Na powierzchnię składają się obszerny salon z wieloma przeszkleniami i centralnie zlokalizowanym kominkiem, wyeksponowana kuchnia, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz holl.
Uzupełnieniem układu funkcjonalnego jest dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenia gospodarcze

Nieruchomość wykończona została materiałami wysokiej jakości, w nowoczesnym stylu.
Ogrzewanie nieruchomości podłogowe poprzez pompę ciepła
Kominek renomowanej marki Spartherm, system zmiękczania wody.


Działka ma powierzchnię 0,1375 ha, regularny kształt, jest całkowicie ogrodzona, podjazdy wyłożone płytami, zrobione nawodnienie, taras, nasadzenia.

Budynek wykonany z YTONG-u, ocieplony grafitowym styropianem 20 cm, dach pokryty dachówką karpiówką.
Okna z elektrycznymi roletami zewnętrznymi, drzwi, antywłamaniowe, brama garażowa oraz brama wjazdowa na posesję sterowane elktrycznie.

Mocnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja zapewniająca ciszę i spokój oraz łatwy i szybki dojazd do Gorzowa Wielkopolskiego a także bliskość jeziora, oddalonego o ok. 800 m.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro, Sklep

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.