Steklno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Cena za m2
1 309,52 PLN
Powierzchnia
168 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
1 243 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Rok budowy
2000
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Surowy zamknięty
Typ domu
Wolnostojący
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
709/3504/ODS

Opis nieruchomości

Steklno , wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, w gminie Gryfino. Około 0,5 km na północ od wsi przebiega Droga wojewódzka nr 121.
Wieś jest położona na zachodnim brzegu jeziora Steklno. Miejscowość pełni funkcję letniskową, z plażą strzeżoną w okresie letnim.

Na sprzedaż, budynek po byłej remizie strażackiej z gotowym projektem adaptacji i przebudowy na dom mieszkalny, zlokalizowany w miejscowości Steklno, 200 m od jeziora Steklino. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna, jezioro oraz tereny zalesione.
Budynek niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej.

Możliwość kupna działki bez budynku lub tak jak na załączonych zdjęciach.

Media w drodze ok 10 m od budynku
- prąd w drodze ok. 10 m
- woda w drodze ok. 4 m
- kanalizacja w drodze ok. 10 m

Gmina Gryfino oferuje jedyne strzeżone kąpielisko, które znajduje się w Steklnie, nad jeziorem o tej samej nazwie. To doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w okresie letnim. Miejsce przyciąga swym klimatem, atrakcjami i możliwościami rekreacyjnymi. Co roku akwen przeżywa prawdziwe oblężenie, każdego roku przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi, jak i grupy znajomych. Nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani ratownicy wodni.
Atrakcje i udogodnienia na terenie kąpieliska:
- zaplecze sanitarne;
- miejsce do grillowania;
- plac zabaw dla dzieci;
- boisko do siatkówki plażowej;
- wypożyczalnia sprzętu wodnego;

Do kąpieliska można swobodnie dojechać komunikacją miejską oraz innymi środkami komunikacyjnymi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.