Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
849 000 PLN
Cena za m2
5 937,06 PLN
Powierzchnia
143 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
619 m2
Powierzchnia użytkowa
143 m2
Rok budowy
1987
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe, Gazowe
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
333/710/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wolnostojący DOM po remoncie w Gorzowie Wielkopolskim, dzielnica Wieprzyce.

Dom trzykondygnacyjny, gotowy do zamieszkania o pow. użytkowej 143 m2, posadowiony na zagospodarowanej działce o pow. 619 m2.

Dom w technologii tradycyjnej, ściany ocieplone styropianem 10 cm, położona struktura, okna PCV, dachówka betonowa, panele na podłogach i wygodna w utrzymaniu terakota.

Pomieszczenia na parterze o pow. 73,6 m2:

- sień 7,8m2
- hol 11,6 m2
- pokój 8,8 m2
- łazienka 3,3 m2
- salon 23,4 m2
- kuchnia 18,7 m2

Pomieszczenia na użytkowym poddaszu 69,47 m2 (76,05 m2):

- pokój 14,4 m2
- pokój 14,4 m2
- pokój 16,56 m2
- pokój 8,64 m2
- przedpokój 10,3 m2
- łazienka 5,17 m2

Półpiwnica z oknami obejmuje: garaż z kanałem, kotłownia, pralnia, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze.

Dobudowany do bryły budynku drugi garaż.

Media: prąd, woda miejska, kanalizacja miejska, gaz.

Ogrzewanie i ciepła woda z II funkcyjnego pieca gazowego, kominek.

Ogród w pełni zagospodarowany z nasadzeniami krzewów i drzew ozdobnych, ze ścieżkami z polbruku, z drewnianą altaną na narzędzia ogrodowe.


BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI – OFERTA 25 BANKÓW

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.