Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
749 000 PLN
Cena za m2
5 897,64 PLN
Powierzchnia
127 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
468 m2
Powierzchnia użytkowa
127 m2
Rok budowy
1970
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Typ domu
Bliźniak
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
358/3129/ODS

Opis nieruchomości

DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - UL. KOSTRZYŃSKA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 127 m2, usytuowaną na działce 468 m2 w Gorzowie przy ul. Kostrzyńskiej.

Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, wnętrza przestronne, ustawne, jasne.

PARTER:
- kuchnia
- salon
- pokój
- łazienka z WC
-hol

PIĘTRO:
- 3 sypianie, z jednej sypialni wyjście na taras.

Stolarka okienna została wymieniona na PCV z roletami zewnętrznymi. Ogrzewanie domu za pomocą klimatyzacji, 6 klimatyzatorów rozmieszczonych w domu, kominek, ciepła woda z termy gazowej.

Działka posiada dostęp do następujących mediów: prąd, woda, kanalizacja.

DZIAŁKA w całości ogrodzona, ogród z licznymi nasadzeniami, basen, zapewniającymi komfort użytkowania.

w BRYLE BUDYNKU GARAŻ O POW. OK. 60 m2.

W CENIE NIERUCHOMOŚCI POZOSTAJĄ MEBLE W STAŁEJ ZABUDOWIE, reszta mebli do uzgodnienia.

Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej.

DLA Naszych klientów posiadamy ofertę NIEODPŁATNEJ pomocy w uzyskaniu kredytu. Pomożemy wybrać najlepszy sposób sfinansowania zakupu.

Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.