Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 500 PLN
Cena za m2
32,89 PLN
Powierzchnia
76 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1990
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
206/3504/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze IV piętrowego bloku na os. Górczyn - ul. Dowgielewiczowej.

Powierzchnia wynosi 76 m2, na która składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, otwarta wyposażona kuchnia, trzy sypialnie, łazienka, wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Nowocześnie wykończone materiałami wysokiej jakości.
Umeblowane.

Miesięczny koszt najmu: 2.500 zł + ok. 1200 zł czynsz adm. (w tym internet i tv), energia płatna co 2 miesiące wg zużycia.
Wymagana kaucja.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, park, punkty handlowo-usługowe. Spokojna okolica.

Mieszkanie wolne od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer, Podwórko

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.