Gorzów Wielkopolski

os. Słoneczne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Cena za m2
31,58 PLN
Powierzchnia
38 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1975
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
3
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
198/3504/OMW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie usytuowane na III piętrze wieżowca na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 38 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z wc, kuchnia oraz przedpokój.

Mieszkanie jest umeblowane, świeżo odmalowane i co ważne słoneczne i ciepłe.

Budynek ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem, dwie windy na klatce.

Miesięczny koszt najmu: 1.200 zł + ok. 600 zł czynsz adm. + prąd + multimedia.
Wymagana kaucja zabezpieczająca.

Wolne od zaraz.

Najem okazjonalny (umowa potwierdzona notarialnie ze wskazaniem innego lokalu zastępczego).
Dla max. 2 osób.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.