Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
3 311,18 PLN
Powierzchnia
90,30 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1910
Stan nieruchomości
Do remontu
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
1106/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wlkp. ul. Mieszka I.

Powierzchnia mieszkania wynosi 90,30 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie duże sypialnie, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przypisane są 2 piwnice oraz udział w strychu.

Lokal wymaga remontu. Okna PCV. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Czynsz adm. ok. 1.200 zł + prąd, gaz.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Park, Rzeka, Żłobek, Gimnazjum, Bar, Apteka, Sklep, Fitness, Szkoła, Przedszkole, Bank, Restauracja, Przychodnia lekarska, Uczelnia
  • Dostępne od: 2023-06-13

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.