Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
539 000 PLN
Cena za m2
6 637,11 PLN
Powierzchnia
81,21 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2006
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
3545/1987/OMS

Opis nieruchomości

Z GARAŻEM DUŻE MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA I PIĘTRZE – GÓRCZYN

LOKALIZACJA:

Nieruchomość zlokalizowana na lubianej i cieszącej się popularnością dzielnicy - Górczyn. W pobliżu liczne punkty usługowo-handlowe. W niewielkiej odległości również szkoła oraz komunikacja miejska.

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na poziomie 1 piętra niskiego 2-piętrowego budynku oddanego do użytku w 2006 roku.

ATUTY:
- dobra i lubiana lokalizacja,
- korzystny układ pomieszczeń,
- mieszkanie od nowości niezamieszkane,
- wyposażenie pozostaje w cenie.


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Na całkowitą powierzchnię użytkową 81,21 m2 składają się:
• duży salon z wyjściem na balkon,
• dwie sypialnie,
• przedpokój,
• pomieszczenie gospodarcze/garderoba,
• łazienka z WC.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica (5,92 m2).
Za dodatkową opłata istnieje możliwość kupna garażu.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:
821,56 zł - czynsz administracyjny zawierający minimalne zaliczki na wodę, centralne ogrzewanie, , fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. Prąd płatny dodatkowo według zużycia. Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej.

JEŚLI OFERTA CIE ZAINTERESOWAŁA z chęcią przedstawimy jej szczegóły podczas prezentacji i odpowiemy na pojawiające się pytania.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.