Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
565 000 PLN
Cena za m2
8 106,17 PLN
Powierzchnia
69,70 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2000
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
1133/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. Górczyn / Sady w Gorzowie Wlkp. 
Pięknie zagospodarowany dziedziniec między blokami z dużą ilością zieleni oraz bardzo dobra lokalizacja że to niewątpliwe atuty. 

Powierzchnia lokalu wynosi 69,70 m2, na którą składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Mieszkanie posiada dodatkowo dwa balkony oraz przynależną piwnicę o pow. 4,4 m2. 

Mieszkanie czyste i zadbane nadające się do natychmiastowego zamieszkania. Ściany szpachlowane – malowane. Na podłogach położono panele. Łazienję wyłożono glazurą i terakotą.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, wykonana i wykończona z dobrych materiałów co zapewnia trwałość oraz komfort użytkowania.

Czynsz administracyjny: 650 zł/1 os. plus energia elektryczna. 
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. 

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus
  • Dostępne od: 2024-07-01

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.