Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
435 000 PLN
Cena za m2
6 511,98 PLN
Powierzchnia
66,80 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1994
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Numer oferty
1633/2181/OMS

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w niskim bloku na poziomie parteru w dzielnicy Zawarcie.

Na powierzchni 66,8m2 znajduje się; aneks kuchenny połączony z jadalnią, salon, sypialnia, garderoba, łazienka, wc oraz przestronny przedpokój.

Mieszkanie urządzono bardzo funkcjonalnie z dbałością o szczegóły.

Okna PCV (częściowo z roletami zewnętrznymi), na podłogach wyłożono terakotę oraz panele, ściany szpachlowane-malowane.

Do nieruchomości przynależy balkon oraz piwnica.

W cenie pozostają meble w zabudowie kuchennej oraz szafy typu "Komandor".


Atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja: w pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, market, szkoły, przedszkole oraz bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Zainteresowany ?

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.