Gorzów Wielkopolski

os. Europejskie, Londyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
459 000 PLN
Cena za m2
7 650 PLN
Powierzchnia
60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2014
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Numer oferty
1066/3504/OMS

Opis nieruchomości

Oferowana do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 59,96 m2 znajduje się na trzecim piętrze w bloku z 2014 r. składa się z pięknego salonu z wyjściem na duży balkon , dwóch sypialni , kuchni z meblami na wymiar i sprzętem wysokiej jakości, WC oraz przedpokoju z pojemną szafą w zabudowie. Niezależne wejścia do każdego z tych pomieszczeń.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni ze sprzętem oraz meble widoczne na zdjęciach.
Całe mieszkanie od strony południowego zachodu, słońce dociera tutaj do późnego popołudnia - widok na osiedle.

Nowoczesna architektura, lokalizacja, dobra komunikacja to niektóre z wielu zalet nowo realizowanego osiedla Europejskiego.

Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce wyróżniające się ciekawą aranżacją części rekreacyjnej z placami zabaw dla dzieci, optymalnym układem komunikacyjnym oraz piękną harmonijną zielenią.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.