Gorzów Wielkopolski

os. Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
380 000 PLN
Cena za m2
6 333,33 PLN
Powierzchnia
60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Numer oferty
1113/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze ocieplonej kamienicy na os. Piaski w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 60 m2, na która składają się pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica i udział w strychu.

Lokal w całości przeszedł w 2020 roku generalny remont. W cenie pozostaje większość wyposażenia (do uzgodnienia na miejscu).

Budynek ocieplony, dach po remoncie.

Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.
Czynsz adm. ok. 520 zł (w tym f.remontowy 237 zł) + prąd i gaz.

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, sklepy oraz punkty handlowo-usługowe.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Kościół, Apteka, Bazarek, Żłobek, Gimnazjum, Sklep, Przychodnia lekarska, Szkoła, Przedszkole, Park
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Dostępne od: 2024-02-05

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.