Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
5 500 PLN
Powierzchnia
60 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2019
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Numer oferty
1051/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy lokal mieszkalny usytuowany na poziomie III piętra w IV kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym położone w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Janice.

Mieszkanie gotowe do odbioru w stanie deweloperskim.
Powierzchnia mieszkalna wynosi 60 mkw, na którą składają się trzy poziomy:

I POZIOM to strefa dzienna około 36 m2 , która mieści salon z otwartą kuchnią z wyjściem na balkon, łazienka z wc.
II POZIOM to typowa strefa nocna gdzie znajduje sypialnia, pokój dziecka, łazienka z wc.
III POZIOM to garderoba.

Całe mieszkanie od strony południowego zachodu, słońce dociera tutaj do późnego popołudnia - widok na zieleń, drzewa, osiedle i rzekę.

Pomieszczenia są bardzo ustawne. Deweloper zapewnił komfortowy układ pomieszczeń.
Możliwość aranżacji i wykończenia według własnych potrzeb i gustu.
Ponad stan deweloperski, zostały wykonane przez właściciela gładzie szpachlowe,ocieplenie stropu, instalacje elektryczne i wszystkie przyłącza, wodno-kanalizacyjne.
W cenie mieszkania jest dwu stanowiskowy garaż o pow.36 m2,który zlokalizowany jest w podziemnej hali garażowej w budynku.

Charakterystyczną cechą osiedla jest elewacja w części wykończona szlachetnymi materiami oraz klatka schodowa o podwyższonym standardzie.
Między budynkami zaprojektowana zieleń parkowa, plac zabaw oraz stojaki na rowery.
Czynsz - 700 zł, łącznie z dwoma garażami

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Zabudowa niska, Apteka, Sklep, Centrum handlowe, Restauracja, Fitnes, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Szkoła
  • Widok na: Podwórko, Rzeka, Inne budynki, Panorama miasta, Park/skwer
  • Dostępne od: 2022-12-30

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.