Gorzów Wielkopolski

os. Piaski, Zofii Kuratowskiej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
345 000 PLN
Cena za m2
5 798,32 PLN
Powierzchnia
59,50 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Numer oferty
1111/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o ciekawym rozkładzie pomieszczeń, usytuowane na parterze w IV piętrowym, ocieplonym bloku na os. Piaski w Gorzowie Wlkp.

Nowa oferta nigdzie nie prezentowana wcześniej.

Powierzchnia mieszkania to 59,50 m2, na którą składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, nowo wyremontowana,oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, WC oraz przedpokój.
Ściany szpachlowane i malowane, podłogi w pokojach panele, wymienione okna PCV.

Do mieszkania przynależą dwie piwnice oraz ogród, który można zagospodarować według własnej aranżacji.
Dużo światła, przestrzeń dopasowana do potrzeb, przyjazny rozkład pomieszczeń.

Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzny dziedziniec, optymalny układ komunikacyjny. Piękna harmonijna zieleń - takie widoki możemy podziwiać z okna.

Budynek niski. Osiedle zadbane, wydzielone place zabaw dla dzieci, miejsca parkingowe.
Za terenem osiedla są pobudowane domy jednorodzinne oddzielone pasem zieleni.
Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole.

Czynsz administracyjny wynosi: 780 zł/ 2 osoby (po podwyżkach w tym Fundusz remontowy oraz gaz).

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2023-09-07

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.