Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
379 000 PLN
Cena za m2
6 579,86 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2001
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
976/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze II piętrowego bloku mieszkalnego z 2001 roku, na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania to 57,60 m2, na którą składają się przestronny pokój dzienny z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.
Dodatkowo piwnica o powierzchni 3,20 m2.

- Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na południowy zachód.
- Przed balkonem widok na zieleń.
- Mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania.
- Duże szafy w zabudowie oraz zabudowa kuchenna w cenie mieszkania.
- Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
- Czynsz administracyjny wynosi obecnie ok. 520 zł + energia elektryczna.
- pełna własność z KW

Polecamy to mieszkania ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację, na często poszukiwanym osiedlu, dostępność licznych punktów użytkowych, szkół, przedszkoli, parków, przystanków komunikacji miejskiej.

Termin przekazania do uzgodnienia.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Żłobek, Gimnazjum, Apteka, Bazarek, Bank, Basen, Fitnes, Las, Plac zabaw, Szpital, Park, Bar, Zabudowa niska, Hala sportowa, Kościół, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Centrum handlowe, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.