Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
320 000 PLN
Cena za m2
5 969,04 PLN
Powierzchnia
53,61 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1988
Stan nieruchomości
Do odnowienia
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
1077/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie własnościowe zlokalizowane na II piętrze IV piętrowego, ocieplonego bloku na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 53,61 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,9 m2.

Okna wychodzą na południe oraz północ.

W cenie wyposażenie widoczne na zdjęciach włącznie ze sprzętem AGD.

Atrakcyjna lokalizacja,
w pobliżu park, place zabaw dla dzieci, bliskość komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje), liczne punkty handlowe, usługowe, Medi Raj.

Czynsz administracyjny: 750 zł/ 2 os. + prąd.

Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Apteka, Przychodnia lekarska, Park, Hala sportowa, Bank, Fitnes, Sklep, Przedszkole, Restauracja, Bar, Szkoła, Plac zabaw, Kościół
  • Widok na: Park/skwer, Inne budynki
  • Dostępne od: 2023-04-24

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.