Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Cena za m2
6 192,84 PLN
Powierzchnia
52,48 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1978
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
1060/3504/OMS

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie-Gorzów Wlkp. os. Staszica Mieszkanie (pow. 52,48 m2) znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1978 roku z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Trzypokojowe, widne z oddzielną kuchnią z oknem na północny-wschód, trzecie piętro. Mieszkanie ciepłe, bo środkowe i blok ocieplony. Wewnętrzne podwórko zadbane z dużą ilością zieleni.

Dużo słońca, cisza, sucho to wyśmienite warunki do odpoczynku i pracy w domu.
Balkon i okna na dwie strony świata dodają wrażenia dużej przestrzeni.

Trzy pokoje i niezależne wejście do wszystkich pomieszczeń zapewni doskonałe warunki życia dla rodziny.
Kuchnia w pełni wyposażona, okna nowe PCV z zewnętrznymi roletami. Mieszkanie przestronne, bardzo ciekawie zaaranżowane.

Rodzinie poranny komfort zapewnia oddzielna łazienka.

Osiem lata temu zostały wymienione wszystkie instalacje :elektryczna,wodna,kanalizacyjna oraz gazowa.
Ściany szpachlowane i malowane na podłogach panele,wysokiej jakości.

W mieszkaniu pozostają wszystkie meble w pokojach,oraz w zabudowie meble kuchenne wraz z sprzętem AGD.

Tylko dwóch sąsiadów na piętrze w poszczególnych klatkach budynku oraz położenie na trzeciej kondygnacji z pięknym widokiem powoduje, że mieszkanie jest wyjątkowe.
Budynek w zeszłym roku zakończył wszelkie remonty wewnętrzne i zewnętrzne łącznie z ociepleniem bloku. Nadszedł czas na korzystanie z wszelkich jego zalet.

Doskonały dostęp do różnorodnych placówek handlowo-usługowych i użyteczności publicznej. Na osiedlu zlokalizowane są przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, banki, kościół.

Zachęcam do spotkania i rozmowy.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2023-04-01

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.