Gorzów Wielkopolski

os. Europejskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
323 490 PLN
Cena za m2
8 200 PLN
Powierzchnia
39,45 m2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2023
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
1095/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty są 3 dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2023 roku na osiedlu Europejskim.

Lokale te usytuowane są na 1, 2 i 3 piętrze.

Powierzchnia 39,45 m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Mieszkanie z balkonem o powierzchni 13,93 m2.
Dodatkowo do każdego mieszkania komórka lokatorska 3,46 w cenie 5.200 zł.

Stan deweloperski.

Cena: 8200 zł/m2- cena nie podlega negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2023-08-02

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.