Gorzów Wielkopolski

os. Dolinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
230 000 PLN
Cena za m2
7 076,92 PLN
Powierzchnia
32,50 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1970
Stan nieruchomości
Dobry
Piętro
2
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
1057/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z aneksem, usytuowane na II piętrze ocieplonego wieżowca na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 32,50 m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie w dobrym stanie, sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Czynsz: ok. 400 zł/1 os. + prąd.
Szybki termin przekazania.

Bardzo dobra lokalizacja, na spokojnym osiedlu, w pobliżu licznych punktów handlowo-usługowych, szkoły, przedszkola, przystanków komunikacji miejskiej, parku.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dostępne w okolicy: Gimnazjum, Sklep, Przychodnia lekarska, Park, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar, Apteka, Bazarek, Żłobek, Bank, Fitnes, Szkoła, Przedszkole
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko
  • Dostępne od: 2023-01-24

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.