Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
269 000 PLN
Cena za m2
8 302,47 PLN
Powierzchnia
32,40 m2
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
1980
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Piętro
6
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
1114/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest bardzo jasne, słoneczne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie po całkowitym remoncie na os. Sady w Gorzowie Wlkp.

Mieszkanie dwustronne w cichym miejscu , znajduje się na VI piętrze ocieplonego wieżowca (po dwa mieszkania na piętrze).

Powierzchnia lokalu to 32,40 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, wyposażony aneks kuchenny , sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.

Nieruchomość po całkowitym remoncie, ściany szpachlowane, malowane, okna PCV, na podłogach panele, wymienione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej
Ważnym atutem są niskie koszty eksploatacyjne: ok. 364 zł czynsz + energia elektryczna w/g wskazań licznika.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie nadające się do natychmiastowego zamieszkania.
Mieszkanie jest uniwersalne:
– dla młodej rodziny, na start w życiu
– dla inwestora zainteresowanego wynajmem pokoi
– dla Ciebie
Przy budynku miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców zabezpieczony szlabanem oraz dożo miejsc parkingowych ogólnodostępnych.

Bardzo dobra lokalizacja w okolicy z pełną infrastrukturą usługową oraz handlową. Osiedle Sady są bardzo dobrze skomunikowane z Centrum Miasta.
Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne od: 2024-02-21

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.