Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 500 PLN
Cena za m2
92,86 PLN
Powierzchnia
70 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
168/3504/OLW

Opis nieruchomości

CENTRUM * PARTER * DUŻE WITRYNY

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy zlokalizowany na parterze bloku przy jednej z głównych ulic miasta (Sikorskiego) w Gorzowie Wlkp.
Lokalizacja przy dużym natężeniu ruchu pieszych oraz pojazdów.
W sąsiedztwie liczne punkty handlowe, usługowe, biurowe oraz wielorodzinne budynki mieszkalne.

Wejście do lokalu z poziomu chodnika, duże witryny wystawowe, miejsce na reklamę.

Powierzchni nieruchomości wynosi 70 m2, na która składają się dwie duże sale sprzedażowe, mniejsze pomieszczenie z wydzielonym kantorkiem, pokojem magazynowym z sejfem oraz toaleta.

Lokal posiada pełne okablowanie, oświetlenie, sieć internetową, telefoniczną, czujniki ruchu, alarm, klimatyzację.

Idealne do prowadzenia zarówno działalności handlowej, usługowej jak i biurowej. Parametry techniczne oraz lokalizacja sprawiają, iż jest to znakomita siedziba dla twojej firmy.

Cena najmu: 6500 zł + VAT
Opłaty eksploatacyjne m.in. czynsz do ADM ok. 200 zł + prąd wg zużycia.
Wymagana kaucja zabezpieczająca.

Lokal wolny od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.