Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Cena za m2
70,71 PLN
Powierzchnia
19,80 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
175/3504/OLW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy, usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta Gorzowa Wlkp.
Powierzchnia lokalu to 19,80 m2, na którą składają się główna sale sprzedaży, pomieszczenie socjalne z aneksem kuchennym.
Lokal posiada duże witryny i jest dobrze wyeksponowany. Wejście bezpośrednio z poziomu chodnika. Bezpośrednio przed lokalem strefa płatnego parkowania.
Ogrzewanie - elektryczne.

Koszt najmu: 1400 zł + czynsz (ok.100 zł) + prąd.
Wymagana jednomiesięczna kaucja zwrotna 1500 zł.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.