Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 PLN
Cena za m2
28,27 PLN
Powierzchnia
102,60 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rok budowy
1988
Rodzaj budynku
Niski blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Medyczne
Stan budynku
Bardzo dobry
Numer oferty
879/3070/OLW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo - handlowy o pow. 102,60 m2 położony na parterze w niskim III kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

W skład powierzchni lokalu wchodzi przestronna sala główna, pięć pomieszczeń biurowych, kuchnia, pomieszczenie magazynowe, łazianka z wc. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,80 m2.

Lokal posiada dogodne wejście z poziomu chodnika oraz dodatkowe wejście przez zaplecze.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadające się do rozpoczęcia działalności w każdej chwili, podłogi wyłożone terakotą, ściany w zależności od funkcjonalności szpachlowane i malowane lub wyłożone glazurą.

Ogrzewanie z sieci miejskiej natomiast ciepła woda za pieca elektrycznego.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja w centrum miasta co zapewnia duży przepływ pieszych.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 2.900 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne.
Kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.