Gorzów Wielkopolski

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
7 384,62 PLN
Powierzchnia
32,50 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak
Numer oferty
71/3504/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Gorzowa Wlkp.

Lokal znajduje się na parterze kamienicy przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych oraz samochodów. Posiada wejście bezpośrednio z chodnika oraz duże witryny wystawowe. W sąsiedztwie znajdują się inne liczne punkty handlowo-usługowe.

Powierzchnia lokalu wynosi 32,50 m2. Nieruchomość po remoncie, nadaje się do natychmiastowego prowadzenia działalności. Na powierzchnię składa się sala główna, drugie pomieszczenie z możliwością jego oddzielenia, małe magazynek lub zaplecze socjalne oraz wc.

Czynsz administracyjny w wysokości około 110 zł oraz opłaty eksploatacyjne prąd woda
według zużycia. Ogrzewanie elektryczne - piece akumulacyjne, ciepła woda podgrzewacze przepływowe.

Lokal wolny od zaraz.

Cena: 250.000 zł.
Istnieje możliwość zakupu wynajmu tej nieruchomości w kwocie 1700 zł + opłaty eksploatacyjne.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus, PKS, Kolejka podmiejska, Kolej, Tramwaj, Bus

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.