Wysoka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
185 000 PLN
Cena za m2
57,03 PLN
Powierzchnia działki
3 244 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Szerokość działki (mb.)
25.8
Długość działki (mb.)
125
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Bezpośrednio na działce
Numer oferty
740/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna zlokalizowana na kompleksie działek nad jeziorem Marwicko - Wysoka gm. Lubiszyn.

Powierzchnia gruntu wynosi 0,3244 ha.

Media: prąd na działce.

W sąsiedztwie nowo powstająca zabudowa domami letniskowymi 35-70 m2.

Wjazd do kompleksu zabezpieczony szlabanem. Każdy z właścicieli poszczególnych działek ma dostęp do wyznaczonego zejścia do wody.

w odległości ok. 600 m znajduje się plaża publiczna.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Jezioro, Las
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.