Dzierżów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 000 PLN
Cena za m2
9 238,35 PLN
Powierzchnia
97,42 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
769 m2
Powierzchnia użytkowa
97,42 m2
Rok budowy
2022
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Ogrodzenie
Metalowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
690/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjny, nowoczesny dom wolnostojący zlokalizowany niedaleko jeziora w Dzierżowie gm. Deszczno.

Dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 97,42 m2, na którą składają się wiatrołap, kuchnia z przyległą spiżarnią, salon z jadalnią, pralnia, WC dla gości, łazienka, dwa pokoje, sypialnia z przyległą garderobą.
Drzwi przesuwne z wyjściem na taras narożny o pow 40m2 wraz z oświetleniem. Strych na całej powierzchni, doświetlony 2 oknami dachowymi, wykończony płytą OSB.

Działka o powierzchni 769 m2 w pełni ogrodzona, brama elektryczna, furtka z videodomofonem, druga furtka na tyłach działki z bezpośrednim wejściem na taras. Duży podjazd na 6 aut wyłożony kostką, ścieżki wokół domu, oświetlenie zewnętrzne, domek gospodarczy, zagospodarowane miejsce na ognisko, liczne nasadzenia. Kamery zewnętrzne, alarm w domu i domku gospodarczym.

W domu pozostają wszystkie meble oprócz wypoczynku z salonu, łózka w sypialni, stołu i krzeseł z jadalni.
W zabudowie: Kuchnia z wyspą, pralnia, szafa we wiatrołapie, meble RTV w salonie

Pozostają wszystkie sprzęty AGD poza pralką i suszarką.

Wyposażenie: rolety elektryczne, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe - podłogowe + kominek typu koza, ekonomiczny piec dwufunkcyjny z zasobnikiem wody.

Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Widok na: Inne budynki, Pola, Podwórko
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Kościół, Plac zabaw, Jezioro, Las

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.