Wytowno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
490 000 PLN
Cena za m2
7 424,24 PLN
Powierzchnia
66 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
525 m2
Powierzchnia użytkowa
63,82 m2
Rok budowy
2022
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do uzgodnienia
Typ domu
Bliźniak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
718/3504/ODS

Opis nieruchomości

** WYTOWNO - woj. pomorskie w powiecie słupskim, w gminie Ustka, **
Zainwestuj w nieruchomość. Park Wakacyjny w Wytownie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą.Ta nadzwyczajna inicjatywa to 84 ekologiczne, całoroczne domy, w funkcjonalnej zabudowie bliźniaczej.

Dom nad morzem to sposób na wakacyjny klimat przez cały rok.

Trwa budowa pierwszych domów murowanych, domy budowane z pustaków ceramicznych Porotherm 25 P+W.
Rozpoczęcie budowy było 01.2020.

Istnieje możliwość kupna drewnianego domu w zabudowie bliźniaczej wielkości 64 m2 lub 66 m2, w dwóch wariantach:
* stan deweloperski
* stan pod klucz z bogatym pełnym wyposażeniem w wysokim standardzie

Cena domu murowanego w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim wynosi od 490 000 zł. Wykończony dom pod klucz od 650 000 zł z umeblowaniem, tarasem, ogrodem, miejscem parkingowym oraz ścieżką do domu.

O niezwykle wysublimowane projekty wnętrz zadbali polscy projektanci. Ich charakterystyka to połączenie subtelnej nowoczesności i ciepła domowego ogniska, z jednoczesnym uwzględnieniem komfortu użytkowania.

Na terenie tego mini kompleksu powstaje także hotel, SPA, kryty basen, sauny, siłownia, restauracja i bezpieczna strefa grillowo-ogniskowa. Do dyspozycji będą także atrakcyjne miejsca, odpowiednie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, między innymi ścieżka zdrowia, stadnina z możliwością nauki jazdy konnej oraz mini jeziorko z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Dla amatorów kinematografii powstanie również niewielkie, klimatyczne kino, w którym odbywać się będą wieczorne seanse filmowe.

Możliwości inwestycyjne: zakup domku z działką, zakup działki, zakup pokoju hotelowego.

Atrakcyjność lokalizacji:
3 km do morza - piaszczystej plaży,
2 km do parku,
10 km do Ustki,
200 km do Gdańska,
290 km do Poznania,
380 km do Berlina
550 km do Warszawy,

Port Lotniczy Gdańsk: 130 km,

Oferta bezpośrednia. Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.