Warszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
4 528,30 PLN
Powierzchnia
53 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 490 m2
Powierzchnia użytkowa
53 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Pół bliźniaka
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
705/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny - część domu w zabudowie bliźniaczej w Warszynie gmina Dolice.

Powierzchnia mieszkania wynosi 52,95 m2, na która składają się dwa poziomy:
PARTER: salon z wyjściem na ogród, otwarta kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
PODDASZE UŻYTKOWE: pokój, łazienka + pomieszczenie które może służyć jako mały pokój/gabinet lub garderoba.
Budynek jest częściowo podpiwniczony, posiada strych.

W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont - wymaga dokończenia.
Wymienione m.in. instalacje, okna, ogrzewanie, drzwi, ściany szpachlowane i malowane, nowe panele oraz terakota na podłogach.

Z własnością lokalu związany jest udział 1/2 w gruncie pod budynkiem o powierzchni 1188 m2 oraz murowany wolnostojący garaż.

Dodatkowo w cenie jest udział ok. 1/3 w przylegającej sąsiednie działce o powierzchni 476 m2 zabudowanej budynkiem gospodarczym a także kolejna cała przylegająca działka o powierzchni 746 m2.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.