Stare Kurowo

Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 250 000 PLN
Cena za m2
6 338,03 PLN
Powierzchnia
355 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
37 500 m2
Powierzchnia użytkowa
254 m2
Rok budowy
2008
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Rezydencja
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Liczba tarasów
2
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
657/3504/ODS

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie - miasto,gmina Stare Kurowo**
Przedmiotem oferty są wolno stojące dwa domy , na bardzo dużej działce o powierzchni 3,7 ha, z własny jeziorem i lasem , zlokalizowana w pobliżu centrum Starego Kurowa.
Dom główny : nowo wybudowany w 2008 roku o powierzchni użytkowej 254 m2, posiada przemyślany podział z dwoma niezależnymi kuchniami i salonem.

Budynek trzykondygnacyjny,całkowicie podpiwniczony z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku
Ogólnie dom posiada 7 pokoi, dwie łazienki, dwie kuchnie z jadalnią.

Ogromnym atutem domu jest duży taras, oraz niepowtarzalny ogród, oba znajdują się od południowej strony, dzięki czemu są nasłonecznione przez cały dzień.
Dodatkowo na ogrodzie znajduje się miejsce na ognisko , kolejną zaletą jest to, że za ogrodem znajduje się własne zarybione jezioro,ogród warzywny oraz własny las.

Drugi dom : stary wiekowy budynek z 1890 roku ,całkowicie wyremontowany o pow. 171 m2 ,( pow.użytkowej 61 m2), dwa budynki gospodarcze, wielostanowiskowy budynek garażowy oraz duży zagospodarowany ogród.

Dom wystawiony na sprzedaż. Jest to oaza ciszy i spokoju. Od północnej strony działkę otaczają drzewa iglaste i ozdobne. Miejsce relaksu i tlenoterapii.
Jezioro o pow. ponad 2000 m2 to ulubione miejsce przez wszystkich. Dlaczego? Ponieważ czysta wodna gwarantuje zawsze relaks , ciszę , spokój i wędkowanie. Duży taras zapewnia przyjemny chłód o każdej porze dnia.

Media miejskie. .

….Rezydencja stała się trochę za duża dla jednej dwu osobowej rodziny...
Idealnie nadaje się na cele mieszkalne dla wielopokoleniowej rodziny lub do prowadzenia szeroko pojętej działalności gospodarczej,np. ośrodek zdrowia,kancelaria,siedziba firmy itp.
Gorąco zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Widok na: Las, Jezioro, Podwórko, Pola, Park/skwer
  • Dostępne w okolicy: Las, Park, Jezioro, Rzeka, Apteka, Sklep, Szkoła, Kościół, Komenda policji, Bar

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.