Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Cena za m2
1 466,99 PLN
Powierzchnia
204,50 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
391 m2
Powierzchnia użytkowa
204,50 m2
Rok budowy
1988
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Częściowe
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
726/3504/ODS

Opis nieruchomości

rezerwacja

Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny jednorodzinny, 2 kondygnacyjny (piwnica w formie przyziemia plus wysoki parter), przeznaczon do remontu, usadowiony na działce o powierzchni 391 m2 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Wyszyńskiego - Wróblewskiego, obręb Górczyn - Zacisze.

Powierzchnia całkowita domu wynosi 204,50 m2. Budynek z lat 80-tych, pierwotnie wybudowany systemem tradycyjnym, obecnie na etapie rozpoczętego wewnątrz i niezakończonego remontu.

Ściany nadziemia murowane (cegła pełna, dziurawka, pustak). Dach konstrukcja drewniana, kryty blachą falistą, bez ocieplenia.

Ściany tynkowane na poziomie parteru, rozprowadzone instalacje wodno-kanalizacyjne oraz elektryczna, okna PCV, wymienione drzwi wejściowe.

Ciekawy rozkład pomieszczeń:

PARTER: pokój dzienny z wyjściem na balkon, kuchnia, trzy sypialnie (w tym jedna z własną łazienką), łazienka z wc, przedpokój.
Istnieje także możliwość zrobienia aneksu kuchennego salonie (wyciągnięte piony).

PRZYZIEMIE: daje spore możliwości aranżacji. W zamierzeniu planowany był garaż, łazienka, kotłownia, klatka schodowa, oraz dwa pokoje mieszkalne (lub biurowe).

Działka ma powierzchnię 391 m2, ma kształt dość regularny, zbliżony do trapezu, który od strony południowej zwrócony jest do ulicy Wróblewskiego. Teren działki położony jest na niewielkiej ale wyraźnej skarpie z nachyleniem w kierunku drogi dojazdowej.

Dostępne sieci: sieć energetyczna, kanalizacja sanitarna, teletechniczna.
Wodna i gaz do przyłączenia z drogi głównej.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.