Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
2 022,86 PLN
Powierzchnia
197,74 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
255 m2
Powierzchnia użytkowa
97,07 m2
Rok budowy
1970
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do odświeżenia
Typ domu
Pół bliźniaka
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Liczba balkonów
3
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Utwardzona
Numer oferty
682/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w połowie lat 70 tych, zlokalizowany w Śródmieściu Gorzowa Wlkp.

Dom o powierzchni całkowitej 197,74 m2, na którą składa się:
1. Część mieszkalna na dwóch kondygnacjach: 5 sypialni, 2 łazienki, kuchnia z salonem (z balkonem). Na szczycie domu znajduje się wielki taras z widokiem na panoramę miasta.
2. Piwnica z oknami ( w tym m.in. kotłownia, dwa pomieszczenia magazynowe oraz kolejne pomieszczenie, które można przystosować jako garaż biuro.

Powierzchnia działki wynosi 255 m2. Teren całkowicie ogrodzony.
Wspólne wejście na działkę z sąsiadem( służebność).
Dach płaski, wyremontowany ok 2 lata temu-położona nowa papa.

Nieruchomość pięknie położona w cichej i bardzo spokojnej okolicy, a jednak w centrum miasta.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Widok na: Panorama miasta, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.