Moczydło

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
599 000 PLN
Cena za m2
3 327,78 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia użytkowa
180 m2
Rok budowy
1928
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Ekologiczne, Inne, Inne
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
613/3504/ODS

Opis nieruchomości

** woj. zachodniopomorskie - gm. miasto Barlinek / Moczydło ** tej miejscowości nie muszę nikomu przedstawiać.

Stylowa nieruchomość, położona w malowniczej, małej, spokojnej wsi Moczydło, leżącej w samym sercu krainy jezior i lasów, Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego. 15 minut drogi od Barlinka. Działka położona na zboczu wzniesienia w otulinie lasu.

Całoroczny dom dla każdego. Dla każdego artysty, osoby wrażliwej, osoby rozsądnej poszukującej oazy ciszy, spokoju, miejsca dla odpoczynku lub artystycznej pracy twórczej.

Trzy kondygnacje domu , składający się z parteru, piętra oraz piwnicy :

Parter - Większość parteru to otwarta przestrzeń , na parterze znajdują się: hall , łazienka , salon z ogromnymi drzwiami tarasowymi i wyjściem do ogrodu sąsiadującego z lasem.
W głównej, otwartej przestrzeni parteru znajdują się, kącik do relaksu, duża jadalnia z wielkim stołem z litego drewna, oddzielona od kuchni barem. Za kuchnią (w osobnym pomieszczeniu) znajduje się pralnia. Z parteru prowadzą schody do piwnicy oraz na piętro.

Piętro - hall , dwie sypialnie , garderoba , łazienka.

Piwnica - spiżarnia , kotłownia

Wokół domu zieleń , jezioro , lasy i cisza, którą potrafi zakłócić śpiew ptaków i szum wiatru. Świeże, pełne mikroklimatu powietrze napływa od strony lasu i jeziora , które jest oddalone zaledwie 800 metrów od domu.

Ogrzewanie centralne – podłogowe z kotłem grzewczym na drewno. Szybki Internet światłowodowy dający możliwość zdalnej pracy oraz nauki.

Użycie naturalnego drewna w połączeniu z cegłą, betonem i nowoczesnością, daje niepowtarzalny, rustykalno - loftowy klimat.

Nie jest to zwykły dom - tylko dom, w który została włożona, wizja, ciężka praca i dusza. Wszystko zostało wykonane tak aby starczyło na lata, bo robione było dla siebie, a nie na sprzedaż.

Podczas rozbudowy i remontu nie oszczędzano, ani na materiałach, ani na robociźnie. Ze starego domu zostały jedynie ściany, a wszystko zostało zrobione na nowo. Dach całościowo odeskowany i kryty dachówką. Budynek kompleksowo docieplony. Nowa stolarka oraz wszystkie instalacje. Inwestycję ukończono w 2013 roku. Większość elementów wykończenia oraz wyposażenia było robione na zamówienie.

Budynek gospodarczy do wykorzystania na działalność gospodarczą lub na drugi budynek mieszkalny dla gości o powierzchni 70 m2 , obecnie rozpoczęto adaptację na mieszkalny. Nowy dach + docieplenie, odnowiona elewacja, wylane posadzki, doprowadzone ogrzewanie.

Jesteśmy pewni, że ten dom będzie się podobał nie tylko Tobie, ale i Twoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom.
A może to oni takiego domu poszukują? Daj im znać, a ich wdzięczność nie będzie miała końca.

Jak teraz kupisz, to piękno działki i lasu odkryjesz na wiosnę i latem. Obecnie zapraszamy na słuchanie śpiewu ptaków i obserwację zwierząt dziko żyjących.
Sporty wodne, trasy rowerowe, miejsca pełne historii, dużo słońca, którego nic nie zasłania powoduje, że w tym miejscu nie można się nudzić.

Więcej ciekawych i miłych tajemnic, zarówno tego miejsca jak i domu, przekażę bezpośrednio na spotkaniu.

Ten całoroczny, funkcjonalny , dwupoziomowy dom jest jeszcze aktualny do sprzedaży.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro, Rzeka, Kościół, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Podwórko

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.