Kłodawa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 000 PLN
Cena za m2
7 627,12 PLN
Powierzchnia
177 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 607 m2
Powierzchnia użytkowa
145,50 m2
Rok budowy
2006
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Komunikacja
Autobus
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Ogrodzenie
Mieszane
Droga dojazdowa
Kostka brukowa
Numer oferty
754/3504/ODS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom parterowy z garażem na dwa auto w bardzo atrakcyjnej, cichej lokalizacji w Kłodawie. 

Dom ma powierzchnię użytkową 145,50 m2, został podzielony na część dzienną oraz sypialnianą. W części dziennej znajduje się sień wejściowa, mała łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz przestronny pokój dzienny z częścią jadalnianą. 
Część sypialniana składa się z czterech sypialni o różnej powierzchni (z czego jedna obecnie zaadoptowana na garderobę) oraz głównej łazienki. 
Garaż dwustanowiskowy (pow. 29,20 m2) w bryle budynku z bezpośrednim wejściem do domu. 

Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, ocieplony, strop drewniany, dachówka betonowa. Okna PCV z roletami zewnętrznymi. 

Dom jest bardzo wygodny i funkcjonalny. Duża przestrzeń pozwala domownikom na swobodne funkcjonowanie, pracę czy wypoczynek. 

Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest całkowicie ogrodzona i zagospodarowana licznymi wieloletnimi nasadzeniami duża działka z nawodnieniem, która ma powierzchnię 1607 m2.
Ponadto na działce został wybudowany murowany budynek gospodarczy mieszczący kuchnię letnią, magazyn oraz kotłownię. 

Dojazd do nieruchomości stanowi droga nieprzelotowa, przy której znajduje się jedynie kilka posesji. 

Media: ogrzewanie domu za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego plus kominek.  W części domu ogrzewanie podłogowe (salon, kuchnia, łazienki i holl), a w sypialniach kaloryfery. Woda z wodociągu, ciepła ogrzewana za pomocą pieca gazowego. Kanalizacja miejska, gaz.

Kłodawie to wyjątkowe miejsce do życia. Ma piękne jezioro z możliwością uprawiania sportów wodnych oraz  las. Bardzo blisko tez do przystanku autobusowego. W okolicy jest szkoła podstawowa i nowoczesne przedszkole, a także sklepy spożywcze, restauracje, korty tenisowe, ścieżki rowerowe. 

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Restauracja, Przedszkole, Las, Sklep, Kort tenisowy, Szkoła, Jezioro, Zabudowa niska

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.