Ulim

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
1 750 PLN
Powierzchnia
160 m2
Powierzchnia działki
278 m2
Powierzchnia użytkowa
160 m2
Rok budowy
1939
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do adaptacji
Typ domu
Bliźniak
Komunikacja
Autobus
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe, CO własne
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
744/3504/ODS

Opis nieruchomości

**woj. lubuskie - gm.Deszczno, wieś Ulim ** Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na obszarze historycznej Ziemi Lubuskiej.

Bardzo dobra cena za dom z olbrzymim potencjałem.
Dom w zabudowie bliźniaczej z 1939 roku po częściowym remoncie , działka o pow.278 m2 z bezpośrednim wjazdem z ulicy.

Dom jest murowany z cegły częściowo podpiwniczony, składa się z jednej kondygnacji.

- parter 160 m2 składa się z dwóch pomieszczeń i łazienki,
- otwarta przestrzeń, o wysokości 4,65 m,do własnej aranżacji, można przebudować na dwa niezależne mieszkania,
- duża piwnica składa się z dwóch pomieszczeń.

Dach dwuspadowy pokryty blachą falistą. Woda w drodze do podłączenia z ujęcia miejskiego , kanalizacja oraz gaz w drodze.
Nabywca może wykorzystać stan obecny,dokończyć remont z przeznaczeniem na mieszkania lub prowadzenie własnego biznesu.

~Oferta warta przemyślenia. ~ ps. Jej lokalizacja i możliwość prowadzenia działalności powoduje, że jej wartość jest zdecydowanie wyższa, niż kwota sprzedaży zaproponowana przez właścicieli. Zapraszam przekonać się o tym osobiście na miejscu.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.