Chwalęcice

Łąkowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 295 000 PLN
Cena za m2
8 409,09 PLN
Powierzchnia
154 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 544 m2
Powierzchnia użytkowa
154 m2
Rok budowy
2016
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Internet
Tak
Ciepła woda
Solar, Bojler, Pompa ciepła
Rodzaj ogrzewania
Pompa ciepła, CO własne, Elektryczne, Podłogowe, Ekologiczne
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Numer oferty
636/3504/ODS

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNY NOWOCZESNY DOM o pow. 154 m2 na UROCZEJ , OTOCZONEJ ZIELENIĄ DZIAŁCE o pow. 1544 m2 , zlokalizowany w malowniczej podgorzowskiej miejscowości Chwalęcice.

Bardzo słoneczny dom wolno stojący o wysokim standardzie wykończenia , otwarta przestrzeń na , którą składają się hol , przestronny duży słoneczny salon z wyjściem na taras i ogród , trzech sypialni , garderoby i łazienki ,wysokiej klasy otwartej kuchni zabudowanej, wraz ze sprzętem AGD najnowszej generacji firmy SIEMENS , blat na całości wykonany jest z niezwykle wytrzymałego konglomeratu kwarcowego , nad płytą elektryczną zamontowany jonizujący okap kuchenny, który oczyszcza powietrze i wygląda jak stylowa lampa.

Dom ogrzewany za pomocą pompy ciepła wraz z rekuperacja, pozwala na ciągły odzysk ciepła i dostawę świeżego powietrza, nawet przy zamkniętych oknach. Dodatkowo zasilanie domu odbywa się przy udziale instalacji fotowoltaicznej, co oznacza, że użytkownik nie ponosi już kosztów ogrzewania ani prądu. Pompa ciepła w zimie ogrzewa dom za pomocą ogrzewania podłogowego, a okresie letnim pełni funkcje klimatyzacji.

Dom zbudowany z materiałów wysokiej jakości, z wykorzystaniem nowych technologii.
Wysoki standard wykończenia i świetne miejsce czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Salon z widokiem na piękny o każdej porze roku ogród.

Ściany szpachlowane i malowane. Łazienka wykonana z kafli stylowych. W garderobie zabudowana szafa. Okna z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi - sterowanie elektryczne. Dodatkowo dom jest przygotowany do adaptacji w przyszłości poddasza o powierzchni 160 m2

Bardzo ekonomiczne rozwiązanie grzewcze, ogrzewanie podłogowe - z paneli fotowoltaicznych zasilanych pompą ciepła.
Całość posesji jest ogrodzona krzewami i stalowym ogrodzeniem

Spokojne, ciche osiedle w otoczeniu cała infrastruktura miejska.

CENA 1 295 000 PLN

JEST TO OFERTA SKIEROWANA DO KONESERÓW,KTÓRZY DOCENIĄ ORYGINALNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ CO Z PEWNOŚCIĄ ODNAJDĄ W TEJ PROPOZYCJI.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.